O nas

Producentem marki Super Benek jest firma Certech, która od ponad 25 lat działa w branży zoologicznej oferując klientom najwyższej jakości produkty, które każdego dnia pomagają kompleksowo dbać o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt domowych. Na ten moment pod marką Super Benek znaleźć można:

  • żwirki dla kotów (bentonitowe, drewniane, kukurydziane, silikonowe)
  • neutralizatory i pochłaniacze zapachów,
  • karmy mokre,
  • karmy suche,
  • preparaty pielęgnacyjne (szampony dla kotów, płyny do jamy ustnej, preparaty edukacyjne).
Kontakt z nami

A wszystko zaczęło się od żwirków...

Żwirek bentonitowy Super Benek jest najbardziej rozpoznawalnym produktem z naszej oferty. Gdy 25 lat temu rozpoczęto jego produkcję za główny cel postawiono sobie zapewnienie wysokiej jakości na każdym etapie produkcji, aby finalny produkt spełniał wymagania konsumentów. Dzięki temu założeniu i codziennemu dążeniu do realizacji go, dziś żwirek bentonitowy jest tak ceniony przez właścicieli kotów. Technolodzy, kontrolerzy jakości i laboranci codziennie nadzorują proces produkcji. Co ważne działania całego tego zespołu nie kończą się na kontroli. To też dążenie do opracowywania produktów, które będą odpowiedzią na problemy i wymagania klientów. Dlatego w linii żwirków bentonitowych od Benka znaleźć można tak wiele odmian i typów żwirków: standard, economic, compact, optimum, shaggy dla kotów długowłosych, bezzapachowe i zapachowe. Żwirki Super Benek to nie tylko wyroby bentonitowe. W ofercie można znaleźć również żwirki:

 • drzewne,
 • silikonowe,
 • kukurydziane.
Każdy z tych produktów powstał, aby odpowiedzieć na potrzeby konkretnej grupy właścicieli Mruczków. I tak przy żwirkach betonitowych, najważniejszym czynnikiem przed przekazaniem produktu w ręce klienta, jest sprawdzenie jakości i cech użytkowych żwirku. Wiemy jak trudno w gąszczu informacji i mnóstwa produktów znaleźć te najbardziej odpowiednie dla kota, dlatego systematycznie rozszerzamy asortyment, aby właściciele kotów mogli sięgać po produkty sprawdzone i wyprodukowane przez znaną i cenioną firmę. Już teraz Super Benek posiada w swojej ofercie neutralizatory i pochłaniacze zapachów, pudry do czyszczenia kuwet, ale też karmy suche i mokre oraz produkty pielęgnacyjne dla kotów.

Jakość produktów super benek

Najwyższa jakość

To nie tylko stosowanie się do wdrożonych systemów zarządzania jakością (ISO:9001, GMP, HCCP), ale przede wszystkim wsłuchiwanie się w uwagi i sugestie klientów, którzy codziennie używają naszych produktów i doskonale wiedzą co jest ważne dla poprawy jakości i właściwości użytkowych naszych produktów.

Jakość produktów super benek

Zespół ekspertów

Ludzie, którzy codziennie z pasją i zaangażowaniem i co najważniejsze z należytym wykształceniem pracują, aby produkty Super Benek były topowymi na rynku zoologicznym i by odpowiadały na potrzeby właścicieli kotów.

Jakość produktów super benek

Profesjonalna obsługa

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i zachęcamy do kontaktu ze wszelkimi pytaniami dotyczącymi naszych produktów lub zdrowia czworonożnych przyjaciół. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi wpisami na blogu, w którym dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami !

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz wiedzieć więcej