Pochłaniacze i neutralizatory

szampony mokre
szampony mokre
szampony mokre
Zobacz wszystkie produkty

Świeżość i przyjemny zapach

Pochłanianie i neutralizacja zapachów

Dlaczego warto używać pochłaniaczy i neutralizatorów?

 

Jaki jest cel działania ?

Produkty takie jak neutralizatory i pochłaniacze to środki, których celem jest niwelowanie nieprzyjemnych zapachów, związanych z wypróżnianie się kota, jak również zwiększenie skuteczności i przedłużenie czasu eksploatacji żwirków.

 

Dlaczego warto ?

Pozwalają one Tobie i Twojemu pupilowi cieszyć się świeżością i przyjemną atmosferą. Ta grupa produktów to specjalnie dobrany kompleks składników, które wiążą mocz, a tym samym uwolniony amoniak.

 

Jaki preparat wybrać?

Jeżeli, oprócz pochłaniania nieprzyjemnych zapachów, zależy nam na przedłużeniu czasu eksploatacji żwirku i zwiększeniu higieny podłoża, warto wybrać produkty w formie granulek lub proszku. Preparaty w spray świetnie sprawdzą się do rozpylania w pomieszczeniu, w którym znajduje się kuweta.

Sposób użycia pochłaniaczy i neutralizatorów

Produkty w granulkach:

W kuwecie: posypać powierzchnię żwirku niewielką ilością pochłaniacza, następnie wstrząsnąć kuwetę, tak aby proszek znalazł się na jej dnie.

Poza kuwetą: niewielką ilość preparatu posypać na zabrudzone miejsce wokół niego. Po paru minutach zebrać zanieczyszczenia.

Produkty w spray’u

Po odblokowaniu dyszy rozpylającej rozpylić naciskając dźwignię. Strumień skierować przed siebie, bądź w miejsce powstania nieprzyjemnych zapachów, z dala od twarzy.

W jakiej formie dostępny jest nasz produkt?

Neutralizatory to produkty dostępne w formie granulek i spray’u. Produkty dostępne w butelkach z dozownikiem w spray’u umożliwiającym łatwą aplikację preparatu i zastosowanie neutralizatora jako odświeżacza w pomieszczeniach, czy w pobliżu kocich kuwet, psich legowisk i klatek gryzoni, zaś granulki, neutralizatorów jak również pochłaniaczy, świetnie sprawdzają się w kuwetach i do stosowania punktowo w miejscach zabrudzonych przez zwierzęce zabrudzenia.

Super Benek
Pochłaniacz zapachu Organic Line

Produkt w 100% pochodzenia roślinnego. Neutralny dla zwierząt. Dodatkowo w sposób naturalny ulega rozkładowi. Może być stosowany w kuwetach ze wszystkimi rodzajami żwirków, lub poza kuwetą na zanieczyszczone powierzchnie. Pochłaniacz świetnie neutralizuje nieprzyjemne zapach, poprawia funkcjonalność żwirków, zwiększa wydajność, zapobiega przyklejaniu się do dna kuwety.
Dostępne zapachy: naturalny, cytrusowy, świeża trawa.

Super Benek
Pochłaniacz zapachu Mineral line

Pochłaniacze mineralne to produkty wytworzone na bazie bentonitu i idealnie nadają się do kuwet, w których podłożem jest właśnie żwirek bentonitowy. Surowiec ten ma doskonałe właściwości pochłaniania cieczy i nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo skutecznie likwiduje mikroorganizmy. I grzyby jak również hamuje ich rozwój.
NOWOŚĆ! Pochłaniacz zapachów z węglem aktywnym dla wzmocnionej neutralizacji nieprzyjemnych zapachów w kuwecie! 

Dostępne zapachy: neutralny, lawendowy, zielony las, morski, z węglem aktywnym.

Super Benek
Pochłaniacz zapachu Silca gel

Jest to produkt oparty na bazie żelu krzemionkowego. Silica żel to porowata forma ditlenku krzemu utworzona syntetycznie z krzemianu sodu. Żel krzemionkowy jest twardy i wytrzymały, charakteryzuje się wysoka zdolnością wchłaniania wilgoci, ponieważ posiada właściwości mocno higroskopijne.

Dostępne zapachy: owocowy.

Super Benek
Neutralizator

Produkt, którego składniki odkażające oraz neutralizujące bazują na naturalnych kompleksach składników. Doskonale akceptowalny przez zwierzęta i polecane właścicielom zwierząt domowych, którzy chcą przedłużyć czas eksploatacji żwirku oraz nie martwić się przykrym zapachem z kuwety.
Dostępne zapachy: naturalny, lawendowy, owocowy, zielona herbata

Super Benek
Neutralizator Spray

To wygodny środek z dozownikiem, który skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy wokół kuwety i w całym domu. Delikatny zapach unoszący się w mieszkaniu po użyciu neutralizatora w spray jest przyjemny dla człowieka i akceptowany przez wszystkie zwierzęta.
Dostępne zapachy: morski, aloes, zielona herbata, białe kwiaty, czarne winogrona, egzotyczne owoce

Super Benek
Puder do czyszczenia kuwet

Preparat czyszczący do kuwet to środek, dzięki któremu usuniemy zabrudzenia, nawet te najbardziej uporczywa, z kuwet, ale też klatek, teratium, wolier i innych. SUPER BENEK PUDER DO CZYSZCZENIA KUWET nie tylko czyści i dezynfekuje, ale też pozostawia odświeżający i przyjemny zapach.