Wysoka chłonność
Wyjątkowo szybkie zbrylanie

Pylenie ograniczone
niemal do zera

Dla wyjątkowych wymagających kotów i właścicieli ceniących wygodę.

Sprzawdź co go wyróżnia

Wydawać by się mogło, że w temacie żwirków nie można mówić o ekskluzywności. Brzmi to nieco górnolotnie - przecież to tylko kocia toaleta!

No właśnie - tylko?

Zaprojektowany na miarę

Produkując żwirek Canadian Cat przeanalizowaliśmy wszystkie problemy i uwagi właścicieli kotów i stworzyliśmy produkt, który jest odpowiedzią na najczęściej pojawiające się problemy.

1

Poszukiwany

Żwirek dla kota,

który nie pyli się

Nasza oDpowiedź

Canadian Cat to regularne i niewielkie ziarna, które zostały całkowicie pozbawione frakcji pylistej. Jest to szczególnie ważne dla właścicieli, którzy stają przed pytaniem: jaki żwirek dla kota z astmą.

2

Poszukiwany

Żwirek dla kota,

który nie przywiera do kuwety

Nasza oDpowiedź

Canadian cat to wyjątkowo chłonny żwirek dla kota. Jak działa potrójna aktywacja zastosowana podczas produkcji? Dzięki niej ziarna bentonitu chłoną większą ilość cieczy jeszcze szybciej, dzięki czemu mocz nie dociera do ścianek kuwety i tym samym żwirek nie przywiera do niej.

3

Poszukiwany

Żwirek dla kota,

który się nie roznosi

Nasza oDpowiedź

Żwirek wokół kuwety, to nie tylko ten wynoszony na łapkach kociaka. Koty mają wrodzony odruch zakopywania swoich odchodów. Często więc żwirek ląduje poza kuwetą. Canadian Cat to żwirek bentonitowy, który szybciej i lepiej chłonie ciecz, dlatego do kuwety można wsypać niższą warstwę podłoża, co pomaga utrzymać otoczenia wokół kuwety w czystości.

4

Poszukiwany

Żwirek dla kota,

który dobrze maskuje przykre zapachy

Nasza oDpowiedź

Unikalna formuła produkcji i specjalnie wyselekcjonowany materiał użyty do produkcji Canadian Cat zapewniają ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. Ogranicza też również rozwój bakterii, które są główną przyczyną brzydkich zapachów.

5

Poszukiwany

Żwirek dla kota,

którego nie trzeba codziennie wymieniać

Nasza oDpowiedź

Canadian Cat jak wszystkie żwirki bentonitowe zbrylające się, nie wymaga codziennego wymieniania. Wystarczy usunąć bryłkę i odchody stałe i dosypać proporcjonalną ilość żwirku. Drobne ziarenka i wyjątkowa wchłanialność, sprawiają, że już niewielka ilość żwirku pochłania całą ciecz, dzięki czemu Canadian Cat jest wyjątkowo wydajny i ekonomiczny.

Nasze Żwirki dla Kota

Żwirek bentonitowy dla kota to jeden z najpopularniejszych wyborów do kociej kuwety. Sprawdź żwirek dla wyjątkowo wymagających właścicieli. Canadian Cat.

Canadian Cat

baby powder

Gdzie kupic

Canadian Cat

lavender

Gdzie kupic

Canadian Cat

unscented

Gdzie kupic

Super Benek poleca!

Zobacz wszystkie produkty

Żwirek wytworzony przez producenta marki Super Benek